top of page

Rehberlerin dikkatine..!

Yola ilk çıktığınızdaki acemilik günler hiç unutulmadan, sabırla yol arkadaşlığı yapmak, destek vermek, ışık olmak anlatılamaz, hiç bir şeyle ölçülemez duygular olacaktır, eminim.

Biz öncü yol almış ya da tamamlamış rehberler, kendi yola ilk çıktığımızda el yordamıyla öğrendiğimiz detaylarla, yeniler daha farkındalıklı hatta hızlı ve kolay yol almasını, ilerlemesini kolaylaştıracak. Yararlanabilene ne mutlu..!

Yalnız rehberler sadece yol gösterir, o kişi adına karar veremez. İrade, seçim, kararlar, niyetler,...vb o kişinin tekelindedir, sorumluluk gerektirir ki bilinç yükselmesi gerçekleşsin, senden taze bir sen doğsun.

Rehberlerin üslubu, metotları,... da rehberin sınavıdır. Yani "ben oldum" hadsizliği, sistemde kabul edilebilir değildir. Aman dikkat..!

Yan yana olacak yol arkadaşlığı... Karşılıklı sevgi, saygı, güven, empati çerçevesinde..!

Yol güzergahınız;

Bireysel astrolojik doğum haritanızda belirli olan güney ay düğümünüzden, kuzey ay düğümünüze..!

Kolay Gelsin!

Y. Ç. A.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yol Yolda Öğrenilir!Kolay Gelsin,Şifa Olsun!

Blog yazılarım,videolar ve diğer sayfalarla bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir kitaptır web sitem! Tecrübemi esas aldım. Kendi yolculuğum için arşiv niteliğindedir. Yola niyet eden,yola çı

Aşı olmalıyız

Komplo teorileri negatif kaynaklıdır. Dünya hasta ve müdehale şart..! Aşı ol ve seyrelt kendini!

Toksik Beslen-ME!

Ehillik,belli bir alanda ustalık, yeterliktir.Her meslekte,işte liyakat şartı aranması gerekir.Bu şu demek değildir; diploması olan ehildir. Ehillik,doğuştan ve donanımsal yeteneklerini,potansiyelleri

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page