top of page

Toksik Beslen-ME!

Güncelleme tarihi: 9 Kas 2021


Ehillik,belli bir alanda ustalık, yeterliktir.Her meslekte,işte liyakat şartı aranması gerekir.Bu şu demek değildir; diploması olan ehildir.

Ehillik,doğuştan ve donanımsal yeteneklerini,potansiyellerini ortaya çıkarıp pişmek,yoğrulmak,üzerine tam olan giysi gibi giyinmektir.

Bu girizgahı yapma sebebim şu;çok fazla üniversite açıldı,her bölümden her yıl gereğinden fazla mezun veriyor,karşılığı olmayan çek misali önü sisli yol..!

Kalifiye iş -üretim yerine üniversite mezunu sayısı ön planda...Hedef ve eylem karışmış...

Doktoru bile -bazıları hariç-hasta yönlendiriyor,şu tahlile de baksanız,şu sebepten olabilir,diye...

Safra kesesi ne işe yarar diye sorduğumda bir hastane kurucusu ve cerrahı olan doktora...Verdiği cevap "biz hep kesip atıyoruz,bir işe yaramıyor."

Sistemin mutfağından edindiğim bilgiye göre,Türkiye karaciğer...Dönüştürücü!

Yıllardır plüton gezegen mi değil mi tartışmaları yapılıyor.Astrolojide,felekte plüton varken,yok denmesi manidar.Şimdi bazı bilgileri birleştireyim,netlik için.

Karaciğer kendini yeniler ama nasıl sorusuna cevap verilemiyor.Cevap;öd suyu...Safra kesesi öd suyu üretir.Safra kesesi ne?Plüton.Plüton yok sayıldıkça,safra keseleri kesilip atılıyor.

Türkiye halkı ve coğrafi konumunun bilinçte,kriminal (derinlemesine araştırma,sorgulama,...)özellikte değişip dönüşmesin,yenilenmesin,yıpransın...

En büyük zararı Türk kahvesi dışındaki kahve(marka vermeyim şimdi) ve süt tozu veriyor,tenya oluşturuyor.Toksik maddeler bilinçaltını kaosa dönüştürüyor.Bilinçaltı ve bağırsaklar temizlenmedikçe de bilinç sağaltımı gerçekleşemiyor.Bilmem anlatabildim mi?

Sağlıklı besin,sağlıklı beden ,sağlıklı bağırsaklar,sağlıklı bilinçaltı,yükselen bilinç ile ÖZe ulaşmak..!

Bedenine bulaştırmak üzere olduğun her şeye dikkat!

Ruhunu-zihnini-bedenini dengeli,sağlıklı besle!

Y.Ç.A.10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yol Yolda Öğrenilir!Kolay Gelsin,Şifa Olsun!

Blog yazılarım,videolar ve diğer sayfalarla bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir kitaptır web sitem! Tecrübemi esas aldım. Kendi yolculuğum için arşiv niteliğindedir. Yola niyet eden,yola çı

Aşı olmalıyız

Komplo teorileri negatif kaynaklıdır. Dünya hasta ve müdehale şart..! Aşı ol ve seyrelt kendini!

Vahiy Mekanizması

Bedensel bilinç yükselişi ile holografik enerji bedendeki bilinç yani şuur denilen ÖZ/kuantum beyin potansiyel açılımı arasında paralellik mevcuttur.Bu şu demektir;bilinç düzeyin ,şuurunun düzeyini,ta

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page