top of page

Niyetini sorgula

Atacağın her adımda, düşüncende, eyleminde niyetini sorgula. Hamlende negatif niyet var mı diye...

Yol üzerindeki mayınlar, negatif kaynaklı mizansenlerde gizli...

Mümkünse seni uyuşturacak ilaç, alkol,... uzak ol. Şuurun açık olsun ki negatif niyet ve eylemlerde bulunma,sistemle, özünle bağlantılı sağ beynin yani uyarı sistemin aktif olsun!

Vesile olanlara kızma, kısasa kısastan uzak dur. Sistemin vesile ettiği kişiler bazen şuursuzca hareket eder. Bunun bilinciyle olay odaklı olup, sana verilen mesajla, alt metinle ilgilen. Sen ne yaptın da bu olay yaşandı..? Düzeltmen gereken ne?

Unutma, hiçbir şey tek taraflı değildir. Acaba neyin yansımasını yaşadın?

Bakmak ve görmek aynı değildir. Perde arkası farklı olabilir.

Korku, sistemde istenmeyen, negatif bir enerjidir ve kısır döngü oluşturur. Sakin ol, panik yapma, isyan etme..!

Neyden kurtulmak istiyorsanız ya da kendinizde neyin dönüşmesini istiyorsanız, onunla ilgili pozitif kelimeyi şuurunuza yüklensin, dönüşüm gerçekleşsin. Örneğin, fevriyseniz sakinim, temkinliyim... kelimelerini aklınıza geldikçe içinizden ya da kısık sesle tekrarlayın..!

Kendine zararı sadece sen verirsin... Sistem ne istersen onu verir,niyetine göre... Negatif mizansen yaşıyorsan hayatında, niyetini temizle, pozitif kutba geç... Suçu kendinde ara, sorumluluğunu al..!

Şimdilik bu kadar... ❤️

Kolay gelsin... Şifa Olsun!

Y. Ç. A.

O

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yol Yolda Öğrenilir!Kolay Gelsin,Şifa Olsun!

Blog yazılarım,videolar ve diğer sayfalarla bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir kitaptır web sitem! Tecrübemi esas aldım. Kendi yolculuğum için arşiv niteliğindedir. Yola niyet eden,yola çı

Aşı olmalıyız

Komplo teorileri negatif kaynaklıdır. Dünya hasta ve müdehale şart..! Aşı ol ve seyrelt kendini!

Toksik Beslen-ME!

Ehillik,belli bir alanda ustalık, yeterliktir.Her meslekte,işte liyakat şartı aranması gerekir.Bu şu demek değildir; diploması olan ehildir. Ehillik,doğuştan ve donanımsal yeteneklerini,potansiyelleri

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page