top of page

Merak Edene Cevap

Hiçbir tarikata mensup değilim. Tekamülüm, iİahi Sistem kontrolünde, tamamen batında gerçekleşti. Mürşidim, hocalarım dünya boyutunda yok. Bilgilerim, tecrübelerim, aktardıklarım alıntı değil, boyutlarda gönül gözümle şahit olduklarımdır. Eminlik bundan ötürü..!

Derinlik, titreşim mücadele ile artar. Allah'a güvenmek şart. Taşıyabileceğin yükü verir, sınar, sabrını verir, ölçer biçer, takdir ederse üst mertebeye geçirir, rüya yollu mesajını verir ki durumunu, aşamanı tayin et..!

Herkesin yolculuğu kendine özeldir. Yolculuğun tadı mertebe ilerledikçe artar, acılar(tutunduklarınız, zaaflar, korkular,değersizlikler, özgüvensizlikler, bilinçaltı deformasyonları, çocukluk travmaları,... ile mücadeleler) etkisizleşir, zamanla.

Korku yok, vehim yok,...

Şifa niyeti ve şükür çok...

Cennet ve Cehennem halleri senden sana!

Y. Ç. A.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yol Yolda Öğrenilir!Kolay Gelsin,Şifa Olsun!

Blog yazılarım,videolar ve diğer sayfalarla bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir kitaptır web sitem! Tecrübemi esas aldım. Kendi yolculuğum için arşiv niteliğindedir. Yola niyet eden,yola çı

Aşı olmalıyız

Komplo teorileri negatif kaynaklıdır. Dünya hasta ve müdehale şart..! Aşı ol ve seyrelt kendini!

Toksik Beslen-ME!

Ehillik,belli bir alanda ustalık, yeterliktir.Her meslekte,işte liyakat şartı aranması gerekir.Bu şu demek değildir; diploması olan ehildir. Ehillik,doğuştan ve donanımsal yeteneklerini,potansiyelleri

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page