top of page

Cennet-Cehennem #49

Sembolik anlatımlardır. Sıcakta susayana sıcak su cehennem, serinletici soğuk su cennet yani hallerin teşbihidir..!

   Cehennemin batın boyutu ise yaşadığın kısır döngüler, bozulan ve tekrarlanan tövbeler nedeniyle elektro şok cihazı benzeri bir araç ile holografik enerji bedeninin yakalanması, tam bitti oh kurtuldum dediğinde tekrar eden şoklanmalar, silkelenmeler,...Bunun da bedene sirayeti... Ağırdı iki tabloya(ruh-beden eş zamanlı) da kendi nefsimin ürünlerinin sebep olduğu hakikati..!

  Kurtuluş(cennet) , verdiğin mücadelede pes etmeden, isyan etmeden, suçlu aramayıp kabule geçip, hakkı teslim edip düzelme gayretimdeki samimiyetteydi. Ağladım mı çok,... Şimdi dönüp ilk başlara baktığımda diyorum ki dayanıklıymışım.

   Şeytan denilen dumansız ateş grubunun ayak oyunlarına karşı vehim, zihin susmalı. Yoksa zaten pes etmeye hazır beşer, illüzyon çukuruna dalar, sisteme direnç gösterir ki bu, labirentten çıkmanı imkansız hale getirir.

   Astral boyutta şeytan var, (tecrübe-Allah ismi  ve besmele frekansı çıldırtıyor onları, enerji bedene/ruha bedenden yüklenerek, hatırlanılmalı) şekilden şekile giriyor, zihinde zayıflıkları kullanarak, zaaflarınızı kullanarak kulağınıza sistem uyarılarına karşı virüs bulaştırıyor,habislik yapıyor.,geçit vermemeye çalışıyor. İtikatli olun, zaaflarınızdan, tabularınızdan, ön yargılarınızdan, sabit fikirlilikten, dirençlerinizden, aklı devre dışı bırakmış olmaktan,... sıyrılın.

   Cennet ve cehennem kendi elimizle edindiğimiz veri tabanıdır. Senden Sana tablolar, seyirler..!

   Keşmekeşlikten çık,... Sürüncemelerden çık... Pişman bile olmadığınız kötü niyetlilikten, kötü senaryolardan çık...

   Sakın, elimden bir şey gelmez, ne yapayım kaderim buymuş, çaresizim,... DEME..! Çare, çözüm bakmadığın, denemediğin taraftadır belki, bak, araştır, dene, alternatif yollar bul, sen samimi ol, sistemin işaretlerini takip et, vesileleri( yaşadığın, duyduğun, şahit olduğun her olay sana sendeki hangi düzeltmen gereken durumunu hatırlatıyorsa, bağ kes- şifa çalışması yap) kolla,saf niyetli ol.. Allah yardım ediyor,emin olun! ŞİFA OLSUN!

Not:Kuran-ı Kerim'i Türkçe'ye çevirenler kendi bilinçleri doğrultusunda çevirirken, bazı çeviriler Allah'a iftira algısına  neden olmuştur. Saf niyetli, batın - zahir boyutlarıyla OKUyalım lütfen!

      Y. Ç. A.

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Zülfikar.. ?

Zülfikar çatal uçlu bir kılıç olarak tasvir edilir ama bu sadece betimleme için kullanılmış mizansendir. İşin aslı farklıdır. Zülfikar batın ve zahir iki tarafa da hükmetme yetkisini elinde bulunduran

Seçimlerin Seni Ne Kadar Mutlu Etti?

Bazen hiç düşünmeden, bazen hiç önemseden, gelişigüzel kararlar veririz. Ama bu kararın, geleceğini inşasında ne denli etkili olduğunu, o gelecekte fark ederiz ve keşkeler, pişmanlıklar, çıkmazlar hay

# SON DEM #

Astroloji haritasında Oğlakta bulunan Satürn, 17 Aralık'ta Kovaya geçecek. 14 Aralık'ta da Yay yeniayı ve Güneş Tutulması gerçekleşecek. 21 Aralık Oğlak Dönencesi günü Jüpiter - Satürn kavuşumu gerçek

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page