top of page

Zülkarneyn Kimdir?

Güncelleme tarihi: 21 Kas 2021


Tek azap yetkisi verilmiş Zülkarneyn,nefsi kamile,tepe çakrası hepsi de lakap.Ahir zaman denilen bu dönemin İnsan-ı Kamil'i...Allah'ın Halifesi..!

Kehf Suresi ayetleri işaretlerini hakkıyla OKUmak,değerlendirmek gerekir.Günümüze hitap eder bu ayetler.

Kuran'da o dönemdeki halkı düzenleme-dönüştürme,evrensel ilkeler,bilinç,karma,nefs/çakra özellikleri,kıssa adı altında kılavuzların kendi ruhsal boyutta yaşadıkları,...bahsedilir.Çeviriler,yorumlar herkesin kendi bilinci iledir.Halihazırda uygulananlar konusunda uyarılardır.Reform niteliğindedir.Metaforları,betimlemeleri,mecazları,...çözmek,yorumlamak bulunduğun çakra/nefs/bilinç merteben kadardır.

Periyot tablosundan daha önceden videomda bahsetmiştim.Soygazlara çakraları/nefs mertebelerini koyarsak...7.periyot daha yeni tamamlandı değil mi?

2016 yılı itibariyle ..!

7. Periyodun Soygazı Nefsi Kamile,Kuran'da Zülkarneyn..!

Daha önceki dönemler 12'li sistemken şimdi kyron/şiron eşliğinde 13 'lü sistem.Sadece gökyüzüne bakıp gezegen,yıldız,...diye bakmayın.Hepsi doğrudan etkili bizlerde...

Doğum haritaları kadersel döngülerdir,ama iraden,seçimlerin,kararların, eylemlerin,niyetinle aslında her şey senin reseptörlerinin temizliğiyle, elinde.İşaretleri zamanında doğru okuyup-doğru değerlendirmek ÖZüne giden yoldan saptırtmaz..!

Dirençlerle,reddetmelerle ziyan etmeyin kendinizi.Geleneklere kızgınlığınız üzerine reddetmelere haksızsınız demem.Hakikatlere şans verin,derim.Araştırın...Sorgulayın...Mesnetsiz gelenekçi dayatmaları bir kenara atıp duvarları yıkın ki aslınızı/ÖZünüzü öğrenin,kendinizi gerçekleştirin.Ayrık otlarınızdan arının...

Kitaplar yazılım,revize edilmiş evrenin yol haritası.Nebi denen kitap zaten.O kişinin doğum haritası esas alınarak yenileme,yıkım,yapım,onarım uygulanır.İşin mutfağında olan işi bilir,servis edilmesi de kitap iledir.O kişi, tekamül seyri sonucu yolu bilen kılavuza dönüşür.Mutfağı bilen de sunumu layıkıyla yapar.Ama mutfağa da herkes alınmaz,ehil olan alınır,istidat sahibi olan alınır.

Akıntıya karşı kürek çekmek nafile...Kime zarar? Sana...

Unutmayın ki,aktarılanlar herkesin kendi bilinci kadardır.Yorumlar,çeviriler sadece o kişinin veri kalitesidir,kapasitesidir ya da kopyala yapıştır eski bilinci aktarmasıdır.

Zaman ileri doğru akarken,insan bilinci de periyot tablosu ile eş zamanlı ileri formatlanır.Formatlanmaya müsait ise..!

İnsanlık ek kontenjan döneminde.Ya uygunsundur ya da cerrahi müdehale ile kesilip atılan olursun sistemden,helak adı altında.Amacım korkutmak değil,doğrusunu aktarmak..!

Y.Ç.A.


18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yol Yolda Öğrenilir!Kolay Gelsin,Şifa Olsun!

Blog yazılarım,videolar ve diğer sayfalarla bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir kitaptır web sitem! Tecrübemi esas aldım. Kendi yolculuğum için arşiv niteliğindedir. Yola niyet eden,yola çı

Aşı olmalıyız

Komplo teorileri negatif kaynaklıdır. Dünya hasta ve müdehale şart..! Aşı ol ve seyrelt kendini!

Toksik Beslen-ME!

Ehillik,belli bir alanda ustalık, yeterliktir.Her meslekte,işte liyakat şartı aranması gerekir.Bu şu demek değildir; diploması olan ehildir. Ehillik,doğuştan ve donanımsal yeteneklerini,potansiyelleri

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page